Kenwood

Kenwood – інновації для кулінарних шедеврів

Техніка Kenwood з'єднує в собі особливі складові, які роблять цей бренд привабливим: англійська якість і традиції, інноваційні технології. Передові розробки, застосовані для створення продукції Kenwood, перетворюють процес приготування в справжнє мистецтво. Різноманітність форм і якісних матеріалів, цікаві дизайнерські рішення, різні забарвлення – техніка Kenwood оригінальна, яскрава. Слоган компанії «Create more» – «Створювати більше» говорить сам за себе. Винаходити, створювати нове, робити все для того, щоб приготування їжі було не просто процесом – мета Kenwood. Вершина творчої діяльності бренду – кухонні машини Cooking Chef, Chef, Major, які дозволяють готувати приголомшливі страви. На сьогоднішній день пройшло більше, ніж півстоліття з моменту випуску першої кухонної машини. Вони надають безліч можливостей, які роблять процес приготування їжі справжнім чаклунством. Вся техніка Kenwood максимально екологічна, адже цей бренд дбає про здоров'я своїх споживачів і навколишнього середовища.

Головні цінності бренду

  • Якість
    Кожна, навіть найменша деталь техніки Kenwood зроблена з якісних матеріалів. Користуючись продукцією цього бренду, ви будете раді її довговічності і добротності.
  • Інновації
    Нескінченно вдосконалювати технології, слідувати стилю сучасної побутової техніки, розвиватися разом з розвитком кулінарії, відповідати моді – устремління Kenwood.
  • Технологічність
    Передові технології – найголовніше для побутової техніки, адже вона повинна якісно і швидко справлятися зі своїми завданнями. Kenwood – це розробки і відкриття, мета яких – висока технологічність.

Історія бренду

Компанія Kenwood була заснована підприємцем Кеннетом Вудом в 1947 році. Тоді вона називалася Woodlau Industries. У 1968 році Кеннет Вуд продав її Thorn Industries Ltd, але продовжував спостерігати за розвитком свого дітища. У 1989 році керівництво Kenwood викупило компанію у Thorn EMI, вона брала участь в торгах на Лондонській фондовій біржі в 1992 році під назвою Kenwood Appliances PLC. У 1993 бренд купив компанію Waymaster, а в 1994 – Ariete. Одночасно з таким розширенням компанія збільшувала асортимент товару на ринку, зміцнюючи свої позиції. У 2001-му році компанія Kenwood увійшла до складу DeLongi Group, значно зміцнивши свої позиції на ринку.

Першим приладом, представленим широкій публіці компанією Kenwood, став тостер, потім була випущена кухонна машина Chef. За 60 років існування побутової техніки бренд став не просто відомим або популярним, сама назва «Kenwood» стало відображати поняття справжньої якості і надійності. Товари, розроблені англійським брендом, отримали безліч нагород таких, як: «IF product design awards», «+ X design award», «Red Dot design awards».
Подробнее: https://kenwood-shop.com.ua/ua/about.htm

У даній категорії немає товарів.

Нові надходження